METALİKS METAL

 

1997 yılından günümüze Karabağlar, İzmir deki atölyemizde, paslanmaz krom-nikel(inox) dekorasyon malzemeleri imalatı yapmaktadır.

Mehmet Nuri Özsoy ve Ergün Yıldır yönetiminde bulunan genç ve dinamik bir kadro ile mevcut işyerimizde sadece krom-nikel malzemeler profesyonelce işlenmektedir. Birçok ilke imza atan firmamız yenilikçi ve çağdaş yapısı eşliğinde son teknolojileri kullanarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışında yaptığımız özel imalatlarımızla farklı bir kalite anlayışına sahip olduğumuzu görerek, değerli görüş, fikir ve isteklerinizi irtibat adreslerimizden belirtebilirsiniz.

Metaliks Metal başta paslanmaz çelik dekorasyon malzemeleri olmak üzere geniş ürün yelpazesi, sektöründe uzman çalışanları ve metal sektöründeki bilgi ve birikimiyle büyük bir paslanmaz çelik dekorasyon market olarak değerlendirmek ve nitelendirmek doğru olacaktır.

Misyonumuz

Metaliks Metal olarak müşterilerimize her zaman yüksek kaliteli ürünler sunmak, markamızın bilinirliğini paslanmaz çelik sektöründe yer alan tüm ülkelerde sağlamak ve güvenilir bir dünya markası olarak üretim kapasitemizi her geçen yıl artırmak.

Vizyonumuz

Paslanmaz Çelik sektöründe dünya şartlarıyla paralel olarak üretimde en yenilikçi kalite ve standartları uygulamak, sağlıklı, çevreye duyarlı, güvenilir hizmet anlayışını sürdürmek.